Personal Trainer İle Harekete Geç!

Forma girmek ve istediğiniz fiziksel görünüşe sahip olmak için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğuna karar verdiyseniz doğru yerdesiniz. Yıldırım Taşdan size hem fiziksel hemde mental açıdan İstanbul'un en iyi kişisel deneyimlerinden birini sunuyor.

Erkekler İçin Fitness


 

Kilo vermek, kilo almak ve hatta baklava dilimli karın kasları yapmaya karar verdiniz. Bunun için disiplinli ve sistematik bir çalışmaya ihtiyacınız var. Motivasyon ve en kısa sürede sonuca ulaşabilmek için sizinde bir spor koçunuz olsun.

 

Kadınlar İçin Fitness


 

Forma girmek için trend olan diyetlere başlayıp, lezzetsiz besinler tüketmenize, aç kalmanıza gerek yok. Personal trainer ile egzersiz ve beslenme programına katılarak başarılı ve uzun soluklu form yakalamanız için sizi bekliyor olacağız.

Mobil Destek


 

Personal training programına katılan kişiler, merak ettikleri sorular ve yapması gerekenler için sürekli online destek almaktadır. Yemek tercihleriniz, yürüyüş nabzınız yada spor kıyafetleri gibi bir çok konu için, yıldırım telefonun ucunda olacak.

 

Özel Yarışmalar


 

Sizde modellik yarışmalarına, film çekimlerine, dizi oyunculuğuna fiziksel olarak hazırlanmak istiyorsanız. Kamp programımıza katılarak, makul zamanda hedefinize ulaşabilirsiniz.Twitter