Referanslar

Yıldırım, gerek bilgisi, gerekse eğitmenliği ve kişiliği ile spor yapmaya özendiren bir eğitmen. Onunla çalışmaya başladıktan sonra, ben neden buna çok daha önce başlamadım diye kendimi defalarca sorguladım.

Yıldırım, beraber çalışmaktan zevk alacağınız bir eğitmen…

MUSTAFA E. SAY


Ben de bir süredir Yıldırım Taşdan ile çalışıyorum ve bendeki değişimin çok iyi olduğunu belirtmem lazım. Gerek disiplini, gerek fitness konusundaki derin bilgisi ve gerekse arkadaşlığı beni hem spora ve sağlıklı beslenmeye motive ediyor hem de bana güven veriyor. Ve nihayetinde sonuç beraberinde geliyor. Yıldırım’a www.kisiselegitmen.com adresinden ulaşabilirsiniz. Eğer siz de sağlığınızı ihmal ettiğinizi düşünüyor ve bu konuda bir şeyler yapmak istiyorsanız kendisiyle görüşmenizi mutlaka öneririm.
Yazının devamını okumak için tıklayınız...

Ender Bozkurt


 Yağların düşmanı YILDIRIM!

Kendileri ile 3 ay önce tanıştık, inatla iyi yemek yememe rağmen, azmi ile beni bile inceltmeyi başarmıştır.

sadece spor bilgisi değil, anatomi ve beslenme konularında da bilgilerinden faydalandığım kişisel eğitmenim..

ADVİYE BERGEMAN


 

5 senedir spor yapıyorum, hep kaslı ve yağsız bir vücudum olsun istedim ama bir türlü yağlarımdan kurtulamadım. İronik belki ama spor salonunda harcadığım saatler beni çok yordu, son çare olarak özel bir eğitmen ile çalışmaya karar verdim ve  5 aydır yıldırım hoca  ile çalışıyorum. . İnsan emek verdiği işten sonuç almak istiyor, aynaya baktığı zaman güzel görünmek istiyor. Bunu da bilgili ve tecrübeli bir isimden öğrenmek en doğrusu.  Günümüzde, bir  çok insanda bulunan kamburluk problemini yıldırım hoca ile aştım ve eski kıyafetlerimin bir obeze ait olduğunu düşünüyorum. İşini fazlasıyla ciddiye alan bir eğitmen, iyi bir dost, acımasız eleştiriler ve mükemmel bir vücut için yıldırım hoca ile bir ay çalışmanızı tavsiye ederim. Zaten gelişimi görünce devam etmek isteyeceksiniz. Emeklerin için teşekkür ederim hocam…

EFE IŞIK


 Yıldırım ile çalışmaya başladığımdan itibaren, benden daha azimli davranarak elini üzerimden çekmedi. İstediğim kiloya ve şıklığa ulaşmamı sağlayan eğitmendir.

Enerjisi sizi görür görmez ele geçirir bir bakmışsınız size 1 buçuk saat spor yaptırmış. Bence en dikkat çeken özelliği, fazlalıklar konusunda gerçekçi olmasıyla birlikte, asla tek bölgeye yönelmez.

Gülerek, eğlenerek,bilinçlenerek spor yapmak istiyorsanız, yıldırım hocaya hiç düşünmeden ulaşın derim...

DİLARA KURT


Yıldırım Hoca ile çalıştığım 8 ay boyunca değerli bilgilerinden faydalandım. Disiplin ve motivasyonu sayesinde düzenli spor yapma alışkanlığı edindim ve beslenme konusunda verdiği tavsiyelerden memnun kaldım. Kendisine teşekkür ederim.

SAMİ AROYOTwitter